Lodě.cz on-line přístav pro plavby na sladkých i slaných vodách

Vaše plavby začínají u nás...

Partneři - Lode.czPartneři - Lode.cz

SPS Praha
najachtu.cz
ČESKÁ ASOCIACE NÁMOŘNÍHO JACHTINGU

Úvod > Oblečení


Příznivci vodních sportů si přijdou na své!
 
      15.června - boat Brno - 4. mezinárodní výstava lodí a vodních sportů, 10. ? 13. 11. 2005, Brno ? Výstaviště, Česká republika

 
Luxusní jachty, motorové čluny, různé druhy vodních sportů, potápěčská výstroj, vodácké oblečení, chartery, žhavé novinky a mnohem více - to vše čeká ve dnech 10. ? 13. 11. 2005 na návštěvníky Mezinárodní výstavy lodí a vodních sportů boat Brno, která se uskuteční již počtvrté v Brně na Výstavišti. Tato jedinečná přehlídka stále oblíbenějšího životního stylu je připravována v těsné spolupráci s organizačním týmem boot Dusseldorf.

Odbornost a vysokou úroveň výstavy potvrdil třetí ročník jak zájmem ze strany vystavovatelů, tak návštěvníků. V moderním pavilonu Z se prezentovalo celkem 103 firem z 11 zemí a branami brněnského výstaviště prošlo téměř 40 000 příznivců vodních sportů. Není se čemu divit. K vidění toho bylo opravdu hodně. Poprvé byly v České republice představeny lodě Oceanis Clipper 473, Pershing 47 nebo Menorquin 100,120.
,,Kromě prestižních exponátů jsme pro návštěvníky připravili bohatý doprovodný program a nejinak tomu bude i letos. V centru dění výstavy bude opět umístěn bazén vodních sportů, který bude sloužit pro prezentaci nejrůznějšího vodáckého vybavení?, uvedl vedoucí manažer projektu Petr Navrátil. Návštěvníci se mohou těšit například na ukázky vodního rodea, potápěčské fórum, besedy a přednášky o jachtingu nebo setkání s významnými vodáckými osobnostmi. ,,Minulý rok se návštěvníci mohli osobně setkat s úspěšnými olympioniky - stříbrnou Lenkou Šmídovou nebo bronzovými Jaroslavem Volfem a Ondrou Štěpánkem?, doplnil Petr Navrátil.

Sečteno a podtrženo. Kdo 10. ? 13. 11. 2005 navštíví výstavu boat Brno rozhodně nebude litovat a najde si to své, to co ho zajímá nejvíce.

www.boat-brno.cz

<< Předchozí

Přehled článků

Následující >>