Partneři - Lode.czPartneři - Lode.cz

SPS Praha
CERE
Loděnice Vltava

Úvod > Závodění


Avar Cup ? výsledky závodu
 
      24. srpna - Avar Cup - tento víkend se na Lipně v YC Černá odjel další ročník závodu Avar Cup.

 
příprava gulášePořádající brněnská firma Avar Yacht připravila pro závodníky opět skvělý kotlíkový guláš a točené pivo.
Sobotní 4 rozjížďky provázelo výrazně letní počasí, po noční bouřce se nedělní dálková plavba odjela ve větru o síle mezi 2 ? 7 m/s. Nově zde startovaly třídy Tornádo a T2,4 určená pro handicapované závodníky. K celkové pohodě závodu přispělo i to, že se neprotestovalo.


Michael MaierTŘÍDA 16: NÁMOŘNÍ JACHTY
1. CZE 6 - Drda Josef (JK ČP), Drdová Vlasta (JK ČP), Vachel Jiří (JK ČP)
2. CZE 23 - Kotisa Jan (JK ČP), Bučil Josef (YC Příbram), Kotisová Zuzana (JK ČP)
3. CZE 5 - Jermalowicz Gregor, Nather Franz (Germany)


JegorovoviTŘÍDA 15: KAJUTOVÉ PLACHETNICE
1. CZE 4 - Pelant Ivo, Kaplická Zuzana, Kaplický Vít (bez udání klubové přislušnosti)
2. CZE 17 - Jegorov Alexandr (JK ČP), Jegorovová Lenka (JK ČP), Jegorov Boris (JK ČP)
3. CZE 15 - Vechel Petr (JK ČP), Vachel Ondřej (JK ČP), Vachelová Radka (JK ČP), Vachelová Barbora (JK ČP)


TŘÍDA 28: Café 24 NOD
1. CZE 680 - Hájek Milan (YC Loko Plzeň), Hirnšal Jan (YCCL), Michalčín Jiří (bez udání klubové příslušnosti), Martínková Monika (SK Radost)
2. CZE 17 - Sejkora Luděk (YC Markop FL), Mareček Rostislav (YC Markop FL), Fenclová Veronika (YC Praha 12), Fanta Miroslav (YC Markop FL)
3. CZE 777 - Skořepová Eva (JO Spoje Praha), Kacálek Zdeněk (YC Nové Sedlo), Kotek Michal (YC Markop FL), Kacálek Pavel (YC Nové Sedlo)


TŘÍDA 03: TORNÁDO
1. CZE 51 - Pavliš Zdeněk (YC Kovářov), Chovanec Miloš (YC Kovářov)
2. CZE 52 - Klimeš Pavel (YC Kovářov), Pavliš Jiří (YC Kovářov)
3. CZE 50 - Chlebna Milan (YC Kovářov), Šmuda Leopold (YC Kovářov)


T 2,4TŘÍDA 29: T2,4
1. CZE 4 - Sadílek Alex (YC Avia)
2. CZE 3 - Bína Daniel (SK Radost)
3. CZE 5 - Dráždil Bedřich (YCB)

redakce Ré

<< Předchozí

Přehled článků

Následující >>