Lodě.cz on-line přístav pro plavby na sladkých i slaných vodách

Vaše plavby začínají u nás...
Úvod > Co nového?
Veletrh FOR BOAT již v březnu v PVA EXPO PRAHA
 
      V termínu 18. - 20. března 2022 se v PVA EXP PRAHA v Letňanech bude konat jedinečný souběh veletrhů zaměřených na lodě, karavany, cestování a dobrodružství s tím spojené.

 
V celém výstavišti si tak budou moci návštěvníci prohlédnout novinky a trendy z těchto oborů. Jediná specializovaná výstava lodí a vodních sportů v České republice, veletrh FOR BOAT proběhne v hale 4 za účasti největších firem z oboru. Odborným garantem akce je Asociací lodního průmyslu.

Po dlouhé odmlce v konání veletrhu FOR BOAT evidují organizátoři rostoucí zájem ze strany vystavovatelů, proto doporučují si výstavní místo rezervovat včas. Již nyní jsou na veletrh přihlášeny firmy jako Adventura Point, Marine, Neboscar, Yachtboom CZ, Wavy Boats a řada dalších.

Jako každý rok, i letos se všichni návštěvníci mohou těšit na zajímavý doprovodný program. O víkendu se v Kongresovém sále PVA EXPO PRAHA a v sále 2D uskuteční oblíbený festival Kolem světa, který doplní i food zóna, kde budou moci všichni příchozí ochutnat speciality z různých koutů světa.

Nenechte si tedy ujít veletrh FOR BOAT v souběhu s veletrhy FOR CARAVAN a HOLIDAY WORLD & REGION WORLD. Již nyní je možné si zakoupit vstupenky v předprodeji za zvýhodněnou cenu 150 Kč, na místě pak budou k dispozici za 200 Kč.

Více informací na www.forboat.cz

Pozn. redakce: Sea Help bude na výstavě také zastoupen.

redakce lode.cz

<< Předchozí

Přehled článků

Následující >>