Lodě.cz on-line přístav pro plavby na sladkých i slaných vodách

Vaše plavby začínají u nás...
Úvod > Přístavy
Nová marína na Orlíku
 
      S letošní sezónou se na Orlíku opět zlepšily možnosti pro bezpečné kotvení lodí. Původní praxe, kdy zde všichni kotvili na bójích přestává být pro mnohé dostačující a takto vzniknuvší poptávce vyšli vstříc někteří podnikatelé, budující maríny.

 
Letos nově přibyla marína na pravém břehu v blízkosti přehrady, v zátoce pod bývalým vojenským rekreačním střediskem ?Salaš?. Toto rekreační zařízení v současnosti provozuje obec Milešov nad Vltavou, v jejímž katastru leží. Přístaviště je přístupné právě přes toto rekreační zařízení a využívá tak jeho zázemí. U přístaviště je také parkoviště a malá pláž. Do budoucna jeho provozovatel a vlastník, p. Bučil z Příbrami plánuje rozšíření o možnost posezení nad marínou s krásným výhledem na řeku.

Samotná marína zaslouží uznání a pochvalu vzhledem ke kvalitě provedení, která je naprosto srovnatelná s tou, na kterou jsme zvyklí od moře. Konstrukce je stabilní a povrch je proveden ze speciálních teakových prken.
Marína je posazena do dobře chráněné zátoky s více než dostatečnou hloubkou i při značném poklesu hladiny jezera. U mola je bezpečné stání pro 16 lodí a naprostá většina míst je již plně obsazena. Pro případné dotazy můžete kontaktovat p. Bučila na tel.: 603 517 620.

redakce Ré

<< Předchozí

Přehled článků

Následující >>