Lodě.cz on-line přístav pro plavby na sladkých i slaných vodách

Vaše plavby začínají u nás...
Úvod > Oblečení
Jachtařské oblečení firmy PLASTIMO
 
       Pro rekreační i sportovní jachting firma "Plastimo" nabízí tři ucelené série jachtařského oblečení, které jsou začleněny do jednotlivých skupin podle náročnosti a specifikace vyžití.

 
První skupinu tvoří kolekce kompletů, praktická nejen pro běžný jachting, známá pod označením "nepromo". Takzvané žluťáky jsou francouzskou firmou zhotoveny z osvědčeného polyesteru s nepropustným zátěrem prováděným PVC/ Polyvinylchloridem/, tímto použitý materiál získává voděodolné vlastnosti. Další podmínkou zaručující vlastnosti "waterproof" je použití technologie lepených švů, jenž je aplikována při kompletaci bund a kalhot Plastimo.

Bundy HORIZON jsou střihově řešeny s přihlédnutím na potřebnou volnost pohybu, jednodušší a rychlejší manipulaci při svlékání a oblékání zajišťuje oboustranně rozevírací zip na předním dílu, krytý lištou zamezující pronikání vody do zipu a dále na tělo. Nezbytným doplňkem jsou dvě našité kapsy s krycí patkou opatřenou zajišťovacím suchým zipem, kapuca se štítkem, rukávy jsou pro těsnější přiléhavost doplněny stahovacím páskem z téhož materiálu.

Kalhoty HORIZON jsou na středu předního dílu zapínány na oboustranný zip s vnějším překrytím a zajištěním druky. Šle jsou zhotoveny z pružného materiálu s možností nastavení potřebné délky. Šíři dolního kraje nohavic je možné upravit stahovacím páskem s našitým suchým zipem.

Bunda a kalhoty HORIZON /žlutá barva/

vel. 0 - XS
vel. 1 - S
vel. 2 - M
vel. 3 - L
vel. 4 - XL

Cena bundy od 7764,-Kč a kalhot od 752,-Kč /ceny bez DPH/


Druhá, nejžádanější skupina jsou bundy a kalhoty PLASTIMO řady DEEP SEA. Bunda i kalhoty jsou zhotoveny z PVC zatřeného nylonem, tato kombinace zaručuje voděodolnost ale i měkkost a ohebnost výrobku. Bunda je podšita a zároveň vyteplena speciálním podšívkovým materiálem, jenž částečně supluje plovací vestu. Vysoký límec je podšit z vnitřní strany fleecem, z vnější strany skrývá kapucu se štítkem, zajištěnou proti vysunutí druky. Oboustranně rozevírací zip na předním dílu je překryt lištou proti vnikání vody pod zip, lišta je ze své spodní strany opatřena zajišťovacím suchým zipem. V hrudní části je bunda opatřena kapsou pro připnutí harnessů / speciální upínací popruhy pro pohyb v kokpitu/. Dvojité našité kapsy jsou vytepleny flleecem a shora kryty patkou se zajišťovacím suchým zipem. Klasické ukončení rukávů je kombinováno s vnitřními neoprenovými manžetami.Celkovou přiléhavost bundy v pase je možné "doladit" stahovací vnitřní šňůrkou. Pro bezpečnost nechybí dva reflexní pruhy v oblasti ramen.

Kalhoty jsou tvarově řešeny obdobně jako výše zmíněné žluťáky, nohavice jsou navíc doplněny našitými kapsami s patkou.

Bunda PLASTIMO se nabízí ve dvou provedeních
/s vestou či bez vesty/ v červenomodré barevné kombinaci:

vel: 0 - XC
vel: 1 - S
vel: 2 - M
vel: 3 - L
vel: 4 - XL
vel: 5 - XXL

Ceny od: 5.143,-Kč / ceny bez DPH/


Kalhoty jsou nabízeny v modré či červené barvě, velikosti jsou totožné s velikostmi bund. Ceny od: 2.160,-Kč /ceny bez DPH/.

Třetí skupinu zastupuje oblečení pro volný čas a tzv. "hezké počasí".

Bundy a vesty jsou ušity z materálu Sofitex 2000 - mikrovlákna s impregnací, které je velice lehké a snadno se udržuje. Teplo izoluje podšívka z polar fleec. Límec je opět volen vyššího střihu. Spodní okraj je zpracován do gumy, tím bundy i vesty dobře přiléhají k tělu. Dvě všité kapsy na zip jistě oceníme.

Bundy a vesty v modročervené a žlutomodré kombinaci:
- vel: S,M, L, XL, WWL, WWWL
Ceny bund od 4.766,- a vest od 3.767,- Kč /ceny bez DPH/.


Informace o veškerém výše jmenovaném zboží získáte na adrese:

f.a.s. Ing. Libor Záruba,
Wolkerova 1, 160 00 - Praha 6
tel/ fax : 02 / 24 32 46 08
0602 / 37 88 77

www. yachting.cz/fas_zaruba

Libor Záruba

<< Předchozí

Přehled článků