Na témže laminátovém trupu jsou obsazeny různé nástavby, které svým designem odpovídají různým způsobům použití a snaží se vyjít vstříc i náročnějšímu uživateli. Otevřená verze A530 a A580 open je vhodná jak pro skalní nadšence do vodních sportů, tak i pro rybáře, umožňuje posádce pohodlné spaní.
Kabinová verze A531 a A581 cabin, poskytuje svým uživatelům pohodlné spaní a je vhodná pro rodiny s dětmi.
Pohodlné ležení přímo na palubě umožňuje typ A534 a 584 sun deck.
Typ A532 a A582 fisher je dobrou volbou pro rybáře, spojuje v sobě výhody otevřeného i kabinového člunu, umožňuje volný pohyb po celé palubě, ale i možnost se skrýt při nepříznivém počasí.
Otevřená verze A532 a A582 walk around je svým vzhledem velice podobná typu sun deck, ale navíc však dovoluje volný pohyb kolem řídícího pultu. www.avaryacht.cz