Lodě.cz on-line přístav pro plavby na sladkých i slaných vodách

Vaše plavby začínají u nás...
Úvod > Co nového?
Redakce Ré ? pozvánka na stánek boat Brno 2007
 
      7. listopadu - Zveme všechny příznivce serveru www.lode.cz na veletrh boat Brno. V tomto roce nás najdete mezi opět v pavilonu Z na stánku číslo 50. Připravili jsme pro vás několik novinek.

 
Charter
Pro vás, kteří jste propadli kouzlu plavby a sami nebo pod vedením zkušeného kapitána brázdíte vlny všech možných vod ale i pro ty z vás, kteří se mezi námořní národ hodláte zařadit, jsme v právě proběhlé sezóně začali nabízet vhodné lodě. Vzhledem k zájmu, kterému se naše charterové služby už v prvním roce fungování těšily, jsme se rozhodli pro další rok výrazně rozšířit naše portfolio nabídek a to zejména o nové lokality a důraz klademe na doprovodné služby.

Dárkový poukaz
Hledáte-li dárek pro známé či někoho z rodiny, kteří propadli plavbě stejně jako vy.. nabízíme vám možnost nákupu Dárkového poukazu na charter v roce 2008. Nakupujte v jakékoliv hodnotě!
Soutěže o lodní doplňky
Přijďte si opět zasoutěžit..závodníci všech věkových kategorií mají možnost vyhrát lodní dárky a doplňky od firmy Avar Yacht. Soutěžní klání se budou konat v průběhu celého pátku a soboty.

redakce Ré

<< Předchozí

Přehled článků

Následující >>