Lodě.cz on-line přístav pro plavby na sladkých i slaných vodách

Vaše plavby začínají u nás...
Úvod > Co nového?
Pracovníci SeaHelp jsou připraveni na zásah 365 dní v roce
 
      Využijte všechny bezplatné výhody vyplývající z našich členství pro případ, kdy se na palubě dostanete do potíží. Zásahová loď SeaHelp je vždy vzdálena pouhá dvě kliknutí na mobilním telefonu.

 
Pomůžeme při malých i velkých obtížích. Ušetříme tak vaše nervy, peníze i cenný čas vaší dovolené. Kromě toho naši členové profitují z výhodných cen pojistného u SeaHelp Insurance díky přítomnosti našich zásahových lodí přímo na místě havárie jsme schopni minimalizovat škody.

Více o členství: https://www.sea-help.eu/cs/sluzby-celenum-seahelp/


Členství v SeaHelp nabízí kompletní ochranu při veškerých problémech, které mohou skippera potkat. Ať už jde o odtah, pomoc se startem, přivezení paliva, přivezení dílů, stažení při lehkém nasednutí, uvolnění lan z propeleru, doprava osob, poradenství o počasí a revíru nebo telefonickou podporu při zdravotních obtížích, je námořní asistenční služba 24 hod.denně 365 dní v roce připravena pomoci. S pomocí aplikace SeaHelp je centrála snadno a rychle dosažitelná i když na palubě právě panuje panika.Kontakt: Petr Zajíček - petr@lode.cz - mob.602 325 965

redakce lode.cz

<< Předchozí

Přehled článků

Následující >>